Dodatkowe informacje
| EAN: | 4029811346141 |
| Kod produktu: | 17260 |
| Kod produkcji: | 12/0034 |
| Materiał: | Plastik |
| Wzrost: | 50 cm |
| Kolor: | Biały, Czarny, Żółty |
| Waga: | 0,030 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811346141 |
| Kod produktu: | 17260 |
| Kod produkcji: | 12/0034 |
| Materiał: | Plastik |
| Wzrost: | 50 cm |
| Kolor: | Biały, Czarny, Żółty |
| Waga: | 0,030 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Out Of The Blue |
12,73 zł s VAT
15,36 zł s VAT
24,79 zł s VAT
9 zł s VAT
9 zł s VAT
19,02 zł s VAT
22,38 zł s VAT Rabat 15%
4,08 zł s VAT
6,80 zł s VAT Rabat 40%
24,79 zł s VAT
24,36 zł s VAT
26,54 zł s VAT
20,63 zł s VAT
40,59 zł s VAT
40,59 zł s VAT
13,16 zł s VAT
13,16 zł s VAT
26,33 zł s VAT
33,35 zł s VAT
24,79 zł s VAT
22,38 zł s VAT
38,18 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz