Dodatkowe informacje
| EAN: | 5907779952040 |
| Kod produktu: | 17077 |
| Kod produkcji: | GAD02859 |
| Materiał: | 100% Poliester, Szkło |
| Wymiary: | 32,5 x 24 cm |
| Wzrost: | 10 cm |
| Kolor: | Bezbarwny |
| Wersja językowa: | Angielska |
| Kategoria wiekowa: | 18+ |
| Waga: | 1,090 kg |
| Objętość: | 250 ml |
| Zawartość opakowania: | 2 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Froster |










Nowy komentarz