Dodatkowe informacje
| EAN: | 4029811442157 |
| Kod produktu: | 16800 |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Szerokość: | 9 cm |
| Wzrost: | 24 cm |
| Kolor: | Brązowy |
| Waga: | 0,290 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | G.Wurm |
| EAN: | 4029811442157 |
| Kod produktu: | 16800 |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Szerokość: | 9 cm |
| Wzrost: | 24 cm |
| Kolor: | Brązowy |
| Waga: | 0,290 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | G.Wurm |
41,27 zł s VAT
37,56 zł s VAT
41,27 zł s VAT
40,40 zł s VAT
40,40 zł s VAT
42,15 zł s VAT
42,15 zł s VAT
46,30 zł s VAT
67,26 zł s VAT
40,40 zł s VAT
17,91 zł s VAT
17,91 zł s VAT
18,35 zł s VAT
18,35 zł s VAT
69,44 zł s VAT
69,44 zł s VAT
15,72 zł s VAT
15,72 zł s VAT
26,64 zł s VAT
10,55 zł s VAT
15,07 zł s VAT Rabat 30%
69,44 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz