Dodatkowe informacje
| EAN: | 8720029021825 |
| Kod produktu: | 16235 |
| Materiał: | Papier |
| Szerokość: | 22 cm |
| Wzrost: | 33 cm |
| Kolor: | Różowy |
| Kategoria wiekowa: | 3+ |
| Waga: | 0,200 kg |
| Zawartość opakowania: | 99 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Toy Universe |
| EAN: | 8720029021825 |
| Kod produktu: | 16235 |
| Materiał: | Papier |
| Szerokość: | 22 cm |
| Wzrost: | 33 cm |
| Kolor: | Różowy |
| Kategoria wiekowa: | 3+ |
| Waga: | 0,200 kg |
| Zawartość opakowania: | 99 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Toy Universe |
24,36 zł s VAT
24,36 zł s VAT
24,36 zł s VAT
22,60 zł s VAT
22,60 zł s VAT
24,36 zł s VAT
24,36 zł s VAT
24,36 zł s VAT
24,36 zł s VAT
22,60 zł s VAT
20,63 zł s VAT
24,36 zł s VAT
24,36 zł s VAT
24,36 zł s VAT
24,36 zł s VAT
24,36 zł s VAT
25,28 zł s VAT
31,60 zł s VAT Rabat 20%
31,60 zł s VAT
31,60 zł s VAT
31,60 zł s VAT
69,34 zł s VAT
69,34 zł s VAT
69,34 zł s VAT
44,76 zł s VAT
24,36 zł s VAT
22,60 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz