Dodatkowe informacje
| EAN: | 5055114361245 |
| Kod produktu: | 16137 |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Szerokość: | 27 cm |
| Wzrost: | 31 cm |
| Głębokość: | 10 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Licencja: | Minions |
| Waga: | 0,190 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Sambro |
| EAN: | 5055114361245 |
| Kod produktu: | 16137 |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Szerokość: | 27 cm |
| Wzrost: | 31 cm |
| Głębokość: | 10 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Licencja: | Minions |
| Waga: | 0,190 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Sambro |
22,38 zł s VAT
35,98 zł s VAT
26,09 zł s VAT
74,60 zł s VAT
40,59 zł s VAT
35,08 zł s VAT
48,27 zł s VAT
31,38 zł s VAT
71,07 zł s VAT
26,99 zł s VAT
25,67 zł s VAT
28,74 zł s VAT
22,38 zł s VAT
76,36 zł s VAT
76,36 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz