Dodatkowe informacje
| EAN: | 8592539215182 |
| Kod produktu: | 15631 |
| Materiał: | 100% Bawełna |
| Szerokość: | 56 cm |
| Wzrost: | 75 cm |
| Rozmiar: | XL |
| Kolor: | Biały |
| Licencja: | Pat & Mat |
| Waga: | 0,230 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Divja |
| EAN: | 8592539215182 |
| Kod produktu: | 15631 |
| Materiał: | 100% Bawełna |
| Szerokość: | 56 cm |
| Wzrost: | 75 cm |
| Rozmiar: | XL |
| Kolor: | Biały |
| Licencja: | Pat & Mat |
| Waga: | 0,230 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Divja |
42,71 zł s VAT
53,39 zł s VAT Rabat 20%
42,71 zł s VAT
53,39 zł s VAT Rabat 20%
34,35 zł s VAT
42,93 zł s VAT Rabat 20%
42,71 zł s VAT
53,39 zł s VAT Rabat 20%
46,20 zł s VAT
57,75 zł s VAT Rabat 20%
46,20 zł s VAT
57,75 zł s VAT Rabat 20%
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz