Dodatkowe informacje
| EAN: | 5060407525907 |
| Kod produktu: | 12450 |
| Materiał: | Ceramika |
| Szerokość: | 16 cm |
| Wzrost: | 9 cm |
| Głębokość: | 14 cm |
| Kolor: | Biały |
| Waga: | 0,430 kg |
| Objętość: | 450 ml |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Thumbs Up! |
| EAN: | 5060407525907 |
| Kod produktu: | 12450 |
| Materiał: | Ceramika |
| Szerokość: | 16 cm |
| Wzrost: | 9 cm |
| Głębokość: | 14 cm |
| Kolor: | Biały |
| Waga: | 0,430 kg |
| Objętość: | 450 ml |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Thumbs Up! |
62,32 zł s VAT
82,60 zł s VAT
52,09 zł s VAT
12,86 zł s VAT
12,86 zł s VAT
47,51 zł s VAT
68,87 zł s VAT
59,93 zł s VAT
82,60 zł s VAT
65,38 zł s VAT
62,32 zł s VAT
53,17 zł s VAT
44,46 zł s VAT
82,60 zł s VAT
68,87 zł s VAT
46,64 zł s VAT
73,23 zł s VAT
80,20 zł s VAT
82,60 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz