Dodatkowe informacje
| EAN: | 5060280491474 |
| Kod produktu: | 1043 |
| Materiał: | Drewno, Plastik |
| Szerokość: | 1,4 cm |
| Wzrost: | 2,5 cm |
| Kolor: | Czerwony |
| Waga: | 0,026 kg |
| Zawartość opakowania: | 5 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Thumbs Up! |
| EAN: | 5060280491474 |
| Kod produktu: | 1043 |
| Materiał: | Drewno, Plastik |
| Szerokość: | 1,4 cm |
| Wzrost: | 2,5 cm |
| Kolor: | Czerwony |
| Waga: | 0,026 kg |
| Zawartość opakowania: | 5 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Thumbs Up! |
17,01 zł s VAT
63,55 zł s VAT
13,10 zł s VAT
8,95 zł s VAT
37,12 zł s VAT
24,68 zł s VAT
24,68 zł s VAT
24,68 zł s VAT
24,68 zł s VAT
37,12 zł s VAT
37,12 zł s VAT
15,29 zł s VAT
8,95 zł s VAT
24,24 zł s VAT
26,41 zł s VAT
20,53 zł s VAT
13,10 zł s VAT
13,10 zł s VAT
6,33 zł s VAT
22,27 zł s VAT
24,68 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz