Dodatkowe informacje
| EAN: | 5906660864967 |
| Kod produktu: | 10190 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Szerokość: | 17 cm |
| Wzrost: | 29,5 cm |
| Kolor: | Zielony |
| Waga: | 0,510 kg |
| Objętość: | 1,9 l |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Froster |
| EAN: | 5906660864967 |
| Kod produktu: | 10190 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Szerokość: | 17 cm |
| Wzrost: | 29,5 cm |
| Kolor: | Zielony |
| Waga: | 0,510 kg |
| Objętość: | 1,9 l |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Froster |
117,46 zł s VAT
69,77 zł s VAT
64,28 zł s VAT
64,28 zł s VAT
64,28 zł s VAT
81,02 zł s VAT
32,50 zł s VAT
40,63 zł s VAT Rabat 20%
220,59 zł s VAT
54,32 zł s VAT
117,46 zł s VAT
117,46 zł s VAT
66,02 zł s VAT
22,74 zł s VAT
69,77 zł s VAT
207,99 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz