Uwaga: Produkt ze względu na swoje gabaryty nie może zostać dostarczony do Paczkomatu InPost ani do oddziału Poczty Polskiej, tylko pod wskazany adres! W przypadku wybrania innego sposobu transportu pomimo ostrzeżenia, zastrzegamy sobie prawo do zmiany sposobu dostawy (za dodatkową opłatą) lub anulowania takiego zamówienia.

Laska z kapciami i papierem toaletowym Sudoku

119,36 zł s VAT

Laska z kapciami i papierem toaletowym Sudoku to oryginalny drewniany chodzik dla emerytów wyposażony w dzwonek, kapcie w rozmiarze uniwersalnym oraz uchwyt na butelkę z papierem toaletowym Sudoku. Laski mają różne kształty, żadna nie jest idealnie prosta (są wycinane z drewna bambusowego), powierzchnia jest lakierowana. Ten doskonały i oryginalny prezent jest odpowiedni dla każdego pracownika, który odchodzi na emeryturę. Czytaj więcej

Dostępność: W magazynie

Na stanie: 1 szt

Dostarczymy w dniu: 27.5.2024

Dodatkowe informacje

Kod produktu: 10006
Materiał: Drewno, Papier
Wzrost: 90 - 92 cm
Kolor: Brązowy
Waga: 0,740 kg
Zawartość opakowania: 1 szt

Dyskusja (0)

Nowy komentarz

Kod kontrolny

i

* (Obowiązkowe)

Pytanie o produkt

Nowe pytanie dotyczące produktu

Kod kontrolny

i

* (Obowiązkowe)

Podobne produkty

Preferencje dotyczące prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.

Polityka ochrony danych osobowych

Pokaż szczegóły
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się